HAKKIMIZDA

 

Sağlam Ortopedi  Protez & Ortez Uygulama Merkezi 2018 yılında Sivas’da kurulmuştur.

Protez ortez uygulamalari, yapim asamasi, rehabilitasyonu ve kullanimi süresince; hekim, fizyoterapist ve protez ortez teknikeri tarafindan sürekli takibi ve kontrolü zorunlu olan ürünlerdir.

Sağlam Ortopedi profesyonelleri olarak sektörde protez&ortez uygulamalarında aktif çalışan, sektörel gelişmeyi ve teknolojisi yakından takip eden teknik bir ekibiz.

Hareket özgürlüktür.’ sözüyle her hastaya özgürlüğünü kazandırmayı amaç haline getirmiş bir kurum olarak hastalarımızın sosyal hayatta aktif rol oynamasın da önemli bir pozisyonda olduğumuzun bilinciyle ve severek yaptığımız bu işin mutluluğu ile çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir.

Temel sorumluluğu, hastalarına yenilikçi teknolojiyi ve ürünleri sunmak, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini arttırmak olan Sağlam Ortopedi  geleceğe de emin adımlarla yere sağlam basarak ilerlemektedir.

Bu amaci gerçeklestirebilmek için ilgili fuar, kurs ve konferanslarla Dünyadaki gelismeleri yakindan takip ederek, akademik bir yaklasimla sürekli kendini gelistiren, konusunda uzman kadrosuyla çalismalarimizi sürdürmekteyiz.

Ortopedik ve protez ihtiyaçlarınızı değerlendirebilir ve reçeteyle ilgili bilgileri doktorunuzla görüşebiliriz. htiyaçlarınızın özel bir ortez veya protez ile karşılanıp karşılanmadığını tespit etmek için ücretsiz bir değerlendirme sunmaktan memnuniyet duyarız.

Sağlam Ortopedi protez ortez yapım ve uygulama merkezi

Yeşilyurt Mahallesi 50-4.Sokak No: 10/B (Yeni Numune Hastanesi Karşısı) Merkez/SİVAS
Telefon : 0 346 224 08 58
Mobil : 0 507 460 99 70

Çalışma Saatleri

Pzt-Cum 8:30 - 20:00
Cumartesi 8:30 - 20:00
Pazar Kapalı

Sosyal Medya