Sivas Sağlam Ortopedi

Sivas Sağlam Ortopedi

Sivas Sağlam Ortopedi ismi günümüzde, Protez, Ortez, Ayak Sağlığı Ürünleri, Rehabilitasyon Cihazları, Korse, Afo, Kafo, Dafo, Pafo ve bir çok farklı ortopedik üründen oluşan geniş bir yelpazeyi simgelemektedir. Dünyadaki gelişimi yakından takip ederek ürün çeşidini sürekli arttıran Sivas Sağlam Ortopedi kalite prensibi ile kendi alanında lider sağlık ürünleri firması olmanın gururunu yaşamaktadır.

Sivas Sağlam Ortopedi sağlık ürünleri ürettiğinin bilicinde olarak bünyesinde deneyimli ve profesyonel personeller bulundurmaktadır. Çağdaş Teknolojinin sunmuş olduğu olanakları deneyimli kadrosuyla en iyi şekilde kullanarak kaliteli ortopedi ürünleri üretimine devam etmektedir.

Sivas Sağlam Ortopedi ile ilgili aradığınız tüm bilgilerin internet sitesi aracılığıyla sizlere sunulması amaçlanmıştır.Sivas ta siz değerli halkımıza protez, ortez, uzun yürüme cihazları , kısa yürüme cihazlar, diz altı protezi, el splintleri , ortopedik bot , tabanlık, düz yürüyüş sehpası ve aradığınız tüm ortopedi ürünlerini temin etmeye özen göstermekteyiz.Ürünlerimiz muayene sonrası ölçüleriniz alınarak size özel olarak tasarlanmaktadır.Tasarlanan ürünleri yerinde test edebilirsiniz. 

.